درباره ما – About Us | رنگین پلاست

درباره فرانوین رنگین پلاست بیشتر بدانید

فرانوین رنگین پلاست با هدف تولید محصولات با کیفیت و متنوع روکش PVC در ایران با بیش از چندین دهه سابقه در این زمینه تاسیس گردید. عملکرد اصلی این مجموعه تولید روکش وکیوم ممبران میباشد که صنعت این تولیدات با توجه به تغییر و پیشرفتهای سالانه در کل دنیا و نیاز مشتریان در حال تغییر است. مجموعه رنگین پلاست با احداث کارخانه جهت تولید محصولات ممبران و روکش طبیعی با استفاده از متدهای جدید و استفاده از پیشرفته ترین ابزار و ماشین آلات توانسته به طور مستقیم ایجاد اشتغال نماید. همچنین متخصصین رنگین پلاست با آگاهی به فناوری و دانش روز دنیا توانسته اند کمک شایانی به فعالیت گسترده این مجموعه نمایند.

تولید این محصول جدید که جایگزین محصولات قدیمی شده با متریال های چوب و ام دی اف و دیگر مشتقات آنها فعالیت اصلی کارخانه رنگین پلاست میباشد، که با بهره گیری از این نوع متریال ها توانسته در زمینه تولید وکیوم ممبران در بازار به موفقیت های چشمگیری دست یابد. این محصول علاوه بر ضد آب بودن و ضد خش بودن، زیبایی دو چندان به محصولات چوبی میدهند و در رقابت با تولیدات خارجی دارای دوام بالاتر، کیفیت بهتر و قیمت های بسیار اقتصادی تری میباشند.

مجموعه رنگین پلاست افتخارات بزرگی تا به امروز در این زمینه به خود اختصاص داده است که مهمترین این افتخارات رضایتمندی مداوم مشتریان از کیفیت و قیمت های مقرون به صرفه محصولات خود میباشد. چشم انداز تیم رنگین پلاست، شرکت در بزرگترین نمایشگاه های بین المللی برای کسب جایگاهی بالاتر و معرفی محصولات با کیفیت خود به بازار های جهانی میباشد که به لطف خدای متعال و با تلاش مستمر کارکنان توانمند خود به این امر خطیر دست خواهد یافت.

محصول جدید ممبران به دلیل ناشناخته بودن راه زیادی تا معرفی خود به تمامی مصرف کنندگان دارد اما پیمودن این راه از اهداف اصلی رنگین پلاست میباشد. شما مشتریان گرامی نیز با رضات خود از کیفیت کالای ارائه شده میتوانید بهترین معرف و بهترن تبلیغ برای این مجموعه بزرگ باشید. لذا برای داشتن روکش های ممبران و ارائه اصالت و زیبایی به ام دی اف های محیط اطرافتان از طریق همین سایت با مشاوران و کارشناسان مجرب فروش ما تماس حاصل فرمایید تا با راهنمایی های دقیق کارشناسان متبحر، در اسرع وقت این محصول جدید را در هر کجای ایران تحویل بگیرید.