بزرگترین کارخانه تولید روکش پی وی سی (PVC) در ایران | رنگین پلاست

0

کارخانه روکش پی وی سی رنگین پلاست یکی از بزرگترین تولید کننده های روکش پی وی سی در ایران است. وکیوم PVC ممبران محصولی جدید در صنعت چوب می باشد که کارخانه روکش پی وی سی رنگین پلاست آن را تولید و به بازار عرضه داشته است. راه اندازی بزرگترین کارخانه روکش پی وی سی در ایران باعث شده تا از واردات روکش های پی وی سی به کشور جلوگیری شود و در این زمینه به خود کفایی و استقلال دست یابیم. چشم انداز کارخانه روکش پی وی سی رنگین پلاست توسعه فعالیت کارخانه و تجارت بین الملی در حوزه روکش می باشد که با همکاری نمایندگان خود در سراسر ایران توانسته تا امروز بیش از ده ها نوع طرح و رنگ مختلف را تولید و به بازار عرضه نماید.

تاریخچه کارخانه رنگین پلاست

کارخانه رنگین پلاست در تاریخ 1397/04/01 با نام تجاری FRP راه اندازی گردید. این کارخانه با سرمایه اولیه و با هدف بی نیاز سازی بازار روکش ممبران کشور از واردات این محصول شروع به کار نمود و با بکارگیری نیروهای مجرب در خط تولید و داشتن مهندسین کار بلد توانسته تا به امروز خود را در میان رقبا حفظ نموده و در سطح بالاتری در بازار رقابتی قرار گیرد. نیروی مجرب، مدیر مسئول، تیم همبسته، اهداف یکسان گروه و شناخت بازار و رقبا همگی از ویژگی هایی هستند که کارخانه روکش پی وی سی رنگین پلاست را روز به روز موفق تر گردانیده است.

امکانات و تجهیزات کارخانه

کارخانه روکش پی وی سی رنگین پلاست برای تولیدی با کیفیت و مرغوب روکش وکیوم ممبران از امکانات بسیار عالی بهره برده است. در این کارخانه ماشین آلات و تجهیزات مخصوص تولید وکیوم همگی از بروزترین ماشین آلات دنیا بوده و از آخرین تکنولوژی برای تولید و ساخت روکش ممبران بهره گرفته میشود. امروزه هر کارخانه ای برای داشتن محصولی با کیفیت و مطابق با نیاز مشتری تجهیزات و ماشین آلات خود را بایستی جدید و بروز رسانی کند تا بتواند محصولی مشتری پسند و خوب را وارد بازار رقابتی نماید و در میان دیگر رقبا در سطح بالاتری قرار بگیرد که کارخانه روکش پی وی سی رنگین پلاست این نکته را همواره سرلوحه خود قرارداد است.

کیفیت و نظارت در تولید

از شغل ها و سمت های سازمانی مهم در کارخانه روکش پی وی سی کنترل کیفیت است. وظیفه اصلی واحد کنترل کیفیت کارخانه روکش پی وی سی رنگین پلاست کنترل مواد و محصولات برای تولید و ارائه محصولی سالم و با کیفیت می باشد. در فرآیند تولید محصولات، واحد کنترل کیفیت بایستی نظارت های مداوم بر فرآیند تولید را داشته باشد تا اطمینان یابد محصولی سالم تولید می شود. کارشناسان کنترل کیفیت با اندازه گیری و پایش مواد حین تولید آن هم با استفاده از تجهیزات مورد تایید از صحت تولیدات اطمینان حاصل می کنند. در این مرحله در صورتی که کارشناسان کیفی متوجه خطایی در محصول شوند بایستی سریعا دستور توقف تولید را صادر نمایند که برای این منظور لازم است اختیار لازم از طرف مدیریت ارشد به مدیر کنترل کیفیت داده شود.

اهداف و آینده کارخانه

کارخانه روکش پی وی سی رنگین پلاست برای اجرای مأموریت خود اهدافی را تعیین کرده است که مهم ترین‌ آنها برآوردن نیاز مشتریان و رعایت حقوق آنهاست. برآورده کردن این نیاز مستلزم فعالیت پیوسته در بهبود فرآیندهایی است که توسط عوامل تولید اداره و هدایت می شوند. با بنیان گذاری این چشم‌ انداز، دومین هدف کارخانه روکش پی وی سی رنگین پلاست را میتوان جذب، آموزش و به خدمت گرفتن نیروی انسانی وفادار و متعهد به مجموعه دانست، چرا که بنیان پیشرفت مجموعه، دانش کارکنان و چگونگی بهره برداری از آن میباشد. از دیگر اهداف رنگین پلاست، استفاده از خرد جمعی در یافتن راه‌ حل های اقتصادی برای مشکلات است و از این رو فرصت شکوفایی استعداد کارکنان از طریق مشارکت آنان در امور سرلوحه کار قرار داده شده است.

لطفا به این مطلب رای دهید

96%

96%

عالی
  • امتیاز نویسنده

    9.6

  • امتیاز کاربران (6 رای)

    5.3

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-: